PLASMA IQ

Urządzenie jest generatorem plazmy i wytwarza kontrolowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania, co skutkuje uniesieniem. Następuje miejscowy wzrost temperatury, który powoduje miejscową ablację powierzchni naskórka. Działamy punktowo bez zbędnego oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki.

Wskazania:

 1. Zmarszczki: okolica oka, „palacza”, „lwia zmarszczka”
 2. Blizny
 3. Nierówna tekstura skóry
 4. Opadające powieki – alternatywa blefaroplastyki !!!
 5. Intensywna przebudowa skóry
 6. Rozstępy
 7. Brodawki
 8. Włókniaki

P/wskazania:

 1. Ciąża i karmienie piersią
 2. Nowotwory
 3. Cukrzyca
 4. Łuszczyca
 5. Bielactwo
 6. Skłonność do tworzenia bliznowców
 7. Infekcje skórne
 8. Schorzenia zaburzające proces gojenia się ran
 9. Epilepsja
 10. Wypełniacze, botox ( 1 miesiąc )
 11. Samoopalacz
 12. Retinoidy
 13. Otwarte zmiany skórne

KANIULA

KANIULA – tzw. miękka igła, tępo zakończona. Niezwykła elastyczność umożliwia wprowadzenie produktu na dużej powierzchni twarzy i dotarcie do wszystkich ich obszarów jedynie z jednego nakłucia. Ta nowa technika pozwala na lepszą kontrolę ilości wstrzykiwanego produktu, sprawia że cały zabieg przebiega szybciej, bez inwazyjnych i bolesnych aspektów iniekcji, zmniejsza ryzyko pojawienia się wybroczyn i krwiaków, jest o wiele bardziej komfortowy dla pacjenta.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE jest preparatem otrzymywanym z własnej krwi pacjenta w celu biostymulacji komórek skóry. Wykorzystuje bogactwo czynników wzrostu zawartych w osoczu bogatopłytkowym oraz proces stymulacji komórek macierzystych do regeneracji i rewitalizacji uszkodzonej skóry. Zabieg przeznaczony jest dla pacjentów:
–    wymagających rewitalizacji skóry twarzy ( skóra zmęczona, brak napięcia, niejednolity koloryt, wysuszona), szyi, dekoltu, rąk
–    z oznakami starzenia ( fałdy, zmarszczki, zapadnięta skóra, zmniejszona gęstość skóry)
–    z łysieniem typu męskiego
–    z bliznami po trądziku
–    poszukujących produktów naturalnych
–    z ryzykiem wystąpienia alergii
Osocze bogatopłytkowe pobudza komórki własnego organizmu do regeneracji i rekonstrukcji tkanek poprzez remodeling włókien kolagenowych, poprawę ukrwienia skóry, wygładzenie zmarszczek i fałd.

Peelingi PRX-T33

PRX – T33 jest wyrobem medycznym powstałym z połączenia TCA kwasu trójchlorooctowego, kwasu kojowego oraz nadtlenku wodoru. Jest to nowa metoda biorewitalizacji skóry bez igieł.

WSKAZANIA

 • starzenie: rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni oraz innych okolic ciała;
 • blizny atroficzne zanikowe;
 • melasma
 • defekty skóry powstałe w wyniku fotostarzenia: gruba skóra, żółtawa, pomarszczona, przesuszona, wiotka
  PRX-T33® jest zabiegiem przeznaczonym dla obu płci, w każdym wieku, o wszystkich porach roku.


Przeciwwskazania:

 • łojotokowe zapalenie skóry
 • alergia na kwas kojowy
 • alergia na lateks
 • ciąża oraz okres karmienia piersią
 • wypryski skórne
 • opryszczka

AQUALYX

AQUALYX® jest to jedyny na świecie, zarejestrowany preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, oparty na bazie mikrożelatynowej o kontrolowanym systemie uwalniania czynników aktywnych. Zawiera mikroilości cząsteczek o działaniu adipocytolitycznym. Jest to nowość na rynku polskim. Opracowany we Włoszech przez prof. Pasquale Motolese i stosowany od kilku lat z bardzo dobrym skutkiem. Główną działającą na komórkę tłuszczową substancją jest deoksycholan sodu, który w naturze jest składnikiem zółci. Rozpuszcza tłuszcz i niszczy błonę komórkową – zachodzi proces adipocytolizy. Wstrzyknięty w tkankę tłuszczową powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.

Jakie okolice ciała można poddać zabiegowi?

–         kończyny górne – w okolicy tricepsu

–         fałdy na plecach ( poniżej żeber )

–         brzuch

–         biodra

–         „bryczesy”

–         okolica podpośladkowa

–         wewnętrzna strona ud

–         wewnętrzna strona kolan

–         podwójny podbródek/modelowanie konturu żuchwy

–         ginekomastia męska

–         tłuszczaki

–         bawoli karczek ( po terapii antyretrowirusowej )

Jedyna alternatywa chirurgicznego odsysania tłuszczu: bezbolesna, skuteczna, bezpieczna, bez chirurgii.

Botox

Od początku lat 70-tych toksyna botulinowa weszła do arsenału leków o niezwykłej efektywności w okulistyce ( w leczeniu zeza ), a następnie w neurologii i leczeniu dystonii ogniskowych i różnych zaburzeń ruchowych. Dziś niemal w każdej specjalności lekarskiej wykorzystuje się korzystne działanie toksyny botulinowej. Ostatnio bardzo spektakularne sukcesy osiągnięto w takich specjalnościach, jak: okulistyka, laryngologia, reumatologia, ortopedia, interna, dermatologia i rehabilitacja.
Szczególnie efektowne okazały się mało inwazyjne zabiegi odmładzania skóry twarzy. W celu zminimalizowania zmarszczek toksyna botulinowa jest stosowana od 1990 roku, w szerokiej gamie zabiegów związanych z estetyką twarzy, w tym w wygładzaniu poziomych linii czołowych, usuwaniu kurzych łapek i linii króliczych (linii rozchodzących się promieniście ku dołowi od nosa), poprawianiu wyglądu okolicy ust, wygładzaniu zmarszczek i zagłębień na policzkach oraz zmarszczek skóry szyi i fałdów nosowo-wargowych.
Iniekcje z toksyny botulinowej w estetyce twarzy są obecnie najczęściej wykonywanym zabiegiem kosmetycznym w Polsce. Dotychczasowe doświadczenia kliniczne i badawcze potwierdzają, że jest to metoda skuteczna i bezpieczna, zarówno w krótkim, jak i odległym czasie.

Sztuka prawidłowego leczenia z użyciem toksyny botulinowej polega na nadaniu pacjentowi lepszego, nie za wszelką cenę jednak młodszego wyglądu.

Kwas hialuronowy

Wykorzystuję produkty szwajcarskiej firmy Croma i TEOSYAL.

Princess Filler – do wypełniania umiarkowanych lub znacznych zmarszczek i fałd na twarzy ( takich jak fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki gladzizny czoła, „lwia zmarszczka”, kurze łapki, opadające kąciki ust, usta, broda, peri-orbital, peri-oral ) oraz blizn. Jest też wskazany do zwiększania objętości ust. Może być wykorzystywany do zabiegów prawie całej twarzy. Trwałość 8-12 miesięcy.

Princess Rich – zawiera glicerynę i najwyższe stężenie kwasu hialuronowego wśród produktów do mezoterapii obecnych na rynku. Gliceryna zatrzymuje wodę, a więc utrzymuje nawilżenie skóry przez dłuższy czas. Służy do uzupełnienia kwasu hialuronowego utraconego w czasie procesu starzenia. Polepsza koloryt i elastyczność skóry. Działa również jako wypełniacz małych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust oraz nawilża odwodnioną skórę.

Princess Volume – to hialuronowy wypełniacz zmarszczek do głębszych kuracji. Zawiera wysoko usieciowany żel z kwasu hialuronowego; jest wyjątkowo elastyczny, dlatego efekty są bardzo widoczne i naturalne. Charakteryzuje się  zdolnością do zwiększania objętości skóry, co umożliwia skuteczne modelowanie twarzy, dające widoczny, długotrwały i naturalny efekt. Dzięki swym właściwościom reologicznym jest to również idealny materiał do wypełniania głębokich zapadnięć skóry.

MARKA PRINCESS wprowadzona na rynek przez firmę Croma w marcu 2009 roku, zyskała szerokie uznanie wśród dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej w Polsce.
Otrzymała prestiżową nagrodę, przyznawaną co roku najlepszym produktom dermatologii estetycznej.

Firma ta wprowadziła również szeroką gamę mezokoktajli  do mezoterapii na każdy problem skóry  twarzy ( regeneracja, fotostarzenie, przebarwienia, wiotkość, również okolica oczu ), ciała( rozstępy, cellulit, ujędrnianie piersi i pośladków), a także wypadanie włosów.

PRINCESS zdobyła Perłę Dermatologii Estetycznej w kategorii Nowość Roku 2009.

Teosyal jest to 9 produktów opartych na  kwasie hialuronowym ( Redensity, Meso, First Lines, Touch Up, Global Action, Deep Lines, Kiss, Ultra Deep, Ultimate ), wchłanialnym, pochodzenia nie zwierzęcego, który uzupełnia straty powstałe w skórze. Ich zadaniem jest usuwanie głębokich i delikatnych zmarszczek, kształtowanie owalu twarzy, dodawanie objętości, powiększanie ust i podkreślanie ich konturu, nawilżenie skóry od wewnątrz.

Rezultaty są naturalne i dają się zauważyć natychmiast. Skóra pozostaje gładka i elastyczna. Optymalne rezultaty uzyskuje się po kilku sesjach.