Kwas hialuronowy

Wykorzystuję produkty szwajcarskiej firmy Croma i TEOSYAL.

Princess Filler – do wypełniania umiarkowanych lub znacznych zmarszczek i fałd na twarzy ( takich jak fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki gladzizny czoła, „lwia zmarszczka”, kurze łapki, opadające kąciki ust, usta, broda, peri-orbital, peri-oral ) oraz blizn. Jest też wskazany do zwiększania objętości ust. Może być wykorzystywany do zabiegów prawie całej twarzy. Trwałość 8-12 miesięcy.

Princess Rich – zawiera glicerynę i najwyższe stężenie kwasu hialuronowego wśród produktów do mezoterapii obecnych na rynku. Gliceryna zatrzymuje wodę, a więc utrzymuje nawilżenie skóry przez dłuższy czas. Służy do uzupełnienia kwasu hialuronowego utraconego w czasie procesu starzenia. Polepsza koloryt i elastyczność skóry. Działa również jako wypełniacz małych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust oraz nawilża odwodnioną skórę.

Princess Volume – to hialuronowy wypełniacz zmarszczek do głębszych kuracji. Zawiera wysoko usieciowany żel z kwasu hialuronowego; jest wyjątkowo elastyczny, dlatego efekty są bardzo widoczne i naturalne. Charakteryzuje się  zdolnością do zwiększania objętości skóry, co umożliwia skuteczne modelowanie twarzy, dające widoczny, długotrwały i naturalny efekt. Dzięki swym właściwościom reologicznym jest to również idealny materiał do wypełniania głębokich zapadnięć skóry.

MARKA PRINCESS wprowadzona na rynek przez firmę Croma w marcu 2009 roku, zyskała szerokie uznanie wśród dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej w Polsce.
Otrzymała prestiżową nagrodę, przyznawaną co roku najlepszym produktom dermatologii estetycznej.

Firma ta wprowadziła również szeroką gamę mezokoktajli  do mezoterapii na każdy problem skóry  twarzy ( regeneracja, fotostarzenie, przebarwienia, wiotkość, również okolica oczu ), ciała( rozstępy, cellulit, ujędrnianie piersi i pośladków), a także wypadanie włosów.

PRINCESS zdobyła Perłę Dermatologii Estetycznej w kategorii Nowość Roku 2009.

Teosyal jest to 9 produktów opartych na  kwasie hialuronowym ( Redensity, Meso, First Lines, Touch Up, Global Action, Deep Lines, Kiss, Ultra Deep, Ultimate ), wchłanialnym, pochodzenia nie zwierzęcego, który uzupełnia straty powstałe w skórze. Ich zadaniem jest usuwanie głębokich i delikatnych zmarszczek, kształtowanie owalu twarzy, dodawanie objętości, powiększanie ust i podkreślanie ich konturu, nawilżenie skóry od wewnątrz.

Rezultaty są naturalne i dają się zauważyć natychmiast. Skóra pozostaje gładka i elastyczna. Optymalne rezultaty uzyskuje się po kilku sesjach.