Aplikacja osocza bogatopłytkowego

„Młodość mamy we krwi”

Zawiera komórki i czynniki wzrostu z własnej krwi pacjenta, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.
W metodzie tej wykorzystuje się duże zdolności regeneracyjne jakie posiada nasz organizm dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych. Otrzymujemy długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z ciałem pacjenta, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Jak wygląda zabieg?

Lekarz pobiera ok. 20 ml krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu kilku minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówek, tuż przed wykonaniem zabiegu, dodajemy specjalny czynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu.

Gdzie podajemy osocze bogatopłytkowe?

–    policzki
–    fałdy nosowo-wargowe
–    okolice oczu ( kurze łapki, cienie ), powieki
–    usta, podbródek, czoło
–    fałdy na szyi i karku
–    dekolt
–    dłonie
–    wypełnienie blizn po trądziku
–    łysienie typu męskiego

Jak podajemy osocze bogatopłytkowe?

Można wstrzykiwać na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii bądź liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych dostępnych metod regeneracji skóry.  Najlepiej stosować 2 – 4 razy w roku.